Понедельник, 22 июля, 2024
ГлавнаяОбществоТри проекти трансформації Миколаєва представлені на онлайн-форумі MYKOLAIV BLUE & GREEN ECONOMY

Три проекти трансформації Миколаєва представлені на онлайн-форумі MYKOLAIV BLUE & GREEN ECONOMY

 

Три проекти трансформації Миколаєва представлені на онлайн-форумі MYKOLAIV BLUE&GREEN ECONOMY. Про це повідомляється на сторінці Центру підтримки бізнесу у «Фейсбуці».

Результати своєї роботи над проектами представили італійські архітектори, представники ПРООН та українські та іноземні фахівці в галузі блакитної економіки. Серед них — суднобудівники, інженери, науковці, представники громадських організацій та місцевого самоврядування.

«Ми повинні відбудувати Миколаїв краще, ніж був, тому дотримуємося принципів інновацій, технологічності і дбайливого ставлення до навколишнього середовища, які є ключовими для блакитної і зеленої економік», — підкреслив керівник ВГО «Українська асоціація центрів підтримки бізнесу» Артем Ващиленко.

1)«Концепція створення морського індустріального парку».

Фахівці італійської дизайнерської та архітектурної компанії One Works показали попередні креслення майбутнього індустріального парку, який повинен стати логістичним та інноваційним центром, майданчиком для промисловості, транспортним хабом. Керівник групи експертів, які працювали над концепцією, Володимир Самойленко зазначив, що індустріальний парк створить понад 4000 нових робочих місць, збільшить щорічні доходи міського бюджету на 180 млн грн., приверне інвестиції і сприятиме поверненню жителів в Миколаїв. Парк пропонується побудувати на ділянці площею 180 га між Баштанським і Херсонським шосе.

2)«Концепція формування нового прибережного громадського простору AQUA PORT». Це концепція трансформації набережної та Клубу юних моряків.

«Відпочинок на воді, спорт, масові громадські заходи, виставки, водний туризм і пляжний відпочинок на нижній набережній Інгулу повинні отримати новий розвиток», – вважає керівник цього напрямку проекту Володимир Сисоєв.

На лівому березі Інгулу повинні з’явитися причали для катерів і яхт, а також громадський простір – водний палац — і нова будівля клубу юних моряків. На правому березі запланований міський яхт-клуб з причалами на воді, дитячі спортивні школи, готель і відкрита для прогулянок набережна.

3)«Концепція ревіталізації Миколаївського суднобудівного заводу».

«Ми намагалися з усіх боків розглянути майбутнє найстарішого суднобудівного заводу нашого міста, щоб зберегти суднобудування і дати йому розвиток з урахуванням світових тенденцій у цій сфері», — зазначив керівник експертної групи з розробки концепції Iгор Лисицький.

Італійські архітектори зосередилися на збереженні історичних споруд на території заводу, забезпеченні другого життя існуючим спорудам та створенні зелених просторів. Також передбачені майданчики для малого суднобудування, стоянка катерів і яхт, комплекс технологічного парку, музей кораблів під відкритим небом, офісні та житлові будинки. А ще — театр і канатна дорога, що з’єднує обидва береги річки. Суднобудівні крани архітектори пропонують зберегти і підсвітити як своєрідні «маяки і центри міста».

Керівник Програми розвитку регіонів ПРООН в Україні Мустафа Саіт-Аметов зазначив, що у Миколаєва є всі шанси стати центром впровадження блакитної економіки не тільки в Україні, але і в цілому регіоні.

Довідка

Проект «Програма стійкої трансформації Миколаєва для переходу до блакитної економіки» виконували ВГО «Українська асоціація центрів підтримки бізнесу» і Миколаївська міськрада в рамках ініціативи «Мери за економічне зростання», яка фінансується ЄС і підтримується проектом «Фонд інновацій», що фінансується Королівством Данія. Проекти впроваджуються Програмою Розвитку ООН (UNDP).

Последние новости

Погода

Николаев
ясно
13.3 ° C
13.3 °
13.3 °
95 %
1kmh
0 %
Пн
26 °
Вт
23 °
Ср
26 °
Чт
23 °
Пт
24 °
spot_img
Гороскоп на сегодня
Гороскоп на завтра
Материалы по теме

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь