Пятница, 22 сентября, 2023
ГлавнаяОбществоУ Миколаєві вдосконалюють регуляторну політику для поліпшення бізнес-клімату

У Миколаєві вдосконалюють регуляторну політику для поліпшення бізнес-клімату

У Миколаєві експерти проаналізували 36 документів, прийнятих раніше міською радою і його виконавчим комітетом, з метою удосконалити міську регуляторну політику. Про це повідомляється на сайті Миколаївської міськради.

В результаті частина з них (21) було рекомендовано залишити без змін, деякі акти (12) – змінити, а що залишилися три — скасувати.

Удосконалення регуляторної політики сприятиме поліпшенню бізнес-клімату в місті, що є важливою умовою економічного зростання. Процес ініціював мер Олександр Сєнкевич. Аналітичну роботу виконав Львівський регуляторний хаб за підтримки Антикорупційної ініціативи ЄС спільно з департаментом економічного розвитку міськради.

Експерти працювали 4 місяці. Звіт за результатами роботи був презентований 4 вересня. Загальна оцінка експертів така: 66% відповідності регуляторному стандарту на першому етапі і 71% – при повторній перевірці. Це сталося завдяки початковому виконанню рекомендацій експертів.

Спеціаліст Львівського регуляторного хабу Ірина Шаровська зазначила, що співпраця з Миколаївською міською радою триватиме, і дала загальну оцінку виконаній роботі.

«Якщо підсумувати результати нашої роботи, я однозначно оцінюю їх як позитивні. Сподіваюся, що через деякий час їх зможуть відчути на собі всі підприємці», – сказала вона.

Последние новости

Погода

Николаев
облачно с прояснениями
19.2 ° C
19.2 °
19.2 °
61 %
2.8kmh
59 %
Пт
18 °
Сб
29 °
Вс
16 °
Пн
21 °
Вт
26 °
spot_img
Гороскоп на сегодня
Гороскоп на завтра
Материалы по теме

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here