Вторник, 30 мая, 2023
ГлавнаяВ странеУряд ухвалив рішення щодо оперативного фінансування відсічі збройної агресії проти України, потреб...

Уряд ухвалив рішення щодо оперативного фінансування відсічі збройної агресії проти України, потреб тероборони та місцевої інфраструктури

17 березня 2022 р. на засіданні Кабінету Міністрів України внесено зміни до Порядку виконання повноважень Державною казначейською службою в особливому режимі в умовах воєнного стану» (далі – Порядок).

Рішення прийнято для ефективного та оперативного прийняття управлінських рішень щодо фінансового забезпечення першочергових потреб держави, спрямованих на відсіч збройної агресії проти України, на потреби територіальної оборони та підтримку місцевої інфраструктури.

Зміни внесено до підпункту 2 пункту 19 Порядку в частині розширення переліку видатків другої черги, за якими здійснюються платежі Казначейством за дорученням клієнтів, доповнивши його, зокрема, такими видатками:

— здійснення заходів і програм з підтримки Збройних Сил України та підрозділів територіальної оборони;

— на оплату послуг з підготовки кадрів у закладах професійної (професійно-технічної) освіти;

— проведення ремонтних робіт та придбання матеріалів для облаштування місць тимчасового перебування внутрішньо переміщених (евакуйованих) осіб;

— придбання матеріалів для ремонту тепло-, водо-, електромереж;

— придбання насіннєвого матеріалу та засобів захисту рослин для весняно полових робіт.

Прийнята постанова дає змогу розширити перелік видатків другої черги, за якими здійснюються платежі за дорученням клієнтів з урахуванням ресурсної забезпеченості єдиного казначейського рахунку в умовах воєнного стану.

Последние новости

Погода

Николаев
облачно с прояснениями
14.6 ° C
14.6 °
14.6 °
82 %
3.2kmh
72 %
Вт
14 °
Ср
20 °
Чт
22 °
Пт
21 °
Сб
15 °
spot_img
Гороскоп на сегодня
Гороскоп на завтра
Материалы по теме

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here