Понедельник, 4 марта, 2024
ГлавнаяЗдоровьеВбиває швидше за куріння: вчені розповіли, що змушує людей старіти

Вбиває швидше за куріння: вчені розповіли, що змушує людей старіти

Часто реальний вік людини не відповідає її стану здоров’я. Дослідники з’ясували, що негативні почуття впливають на організм гірше за шкідливі звички.

Деталі

Міжнародна група вчених зі Стенфордського та Китайського університету Гонконгу зосередилася на вивченні біологічного віку людини та факторах, які його збільшують. Дослідники назвали чинники, від яких залежить швидкість старіння організму.

Вчені розповіли, що на біологічний вік людини насамперед впливає генетика та спосіб життя. Проте дослідники з’ясували, що проблеми із психологічним здоров’ям також можуть змусити організм старіти швидше.

Дослідження показали, що люди, які страждають на серцево-судинні захворювання та захворювання легень та печінки мають на 1,5 року більше біологічний вік. Вчені були здивовані, коли з’ясували, що проблеми із психологічним здоров’ям мають ще більший вплив на організм.

Вчені помітили, що люди, які відчували депресивні почуття або самотність старіли набагато швидше за тих, у кого були шкідливі звички, наприклад, куріння. Люди, які почуваються нещасними, у середньому демонструють біологічний вік на 1,65 року більше, ніж реальний.

meta.ua

Последние новости

Погода

Николаев
пасмурно
14.1 ° C
14.1 °
14.1 °
49 %
2.3kmh
99 %
Пн
14 °
Вт
13 °
Ср
8 °
Чт
8 °
Пт
8 °
spot_img
Гороскоп на сегодня
Гороскоп на завтра
Материалы по теме

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here