Воскресенье, 21 апреля, 2024
ГлавнаяЗдоровьеВчені назвали корисний для здоров’я напій

Вчені назвали корисний для здоров’я напій

Високий рівень цукру в крові, як і високий холестерин, збільшує ризик серйозних серцево-судинних захворювань. Однак ці показники можна знизити не лише за допомогою препаратів, а й завдяки правильному раціону, а також вживанню певних напоїв. Вчені з’ясували, що рівні холестерину та цукру в крові знижують ромашковий чай.

Дослідження, опубліковане на сайті Національної бібліотеки медицини США (National Library of Medicine), було спрямоване на оцінку впливу ромашкового чаю на глікемічний контроль та ліпідний профіль сироватки у пацієнтів із цукровим діабетом другого типу.

У дослідженні взяли участь 64 особи з цукровим діабетом віком від 30 до 60 років. Половина з них пила ромашковий чай тричі на день одразу після їжі протягом восьми тижнів. Контрольна група дотримувалась водного режиму протягом того ж періоду. Зразки крові натще були зібрані на початку та наприкінці випробування.

Читайте також:  5 кращих охолоджуючих продуктів на літо

З’ясувалося, що ромашковий чай знижував рівень глікованого гемоглобіну (HbA1c, його концентрація відображає середній вміст глюкози в крові за період близько трьох місяців), інсуліну в сироватці крові, загальний холестерин та ЛПНЩ-холестерин.

“Ромашковий чай має позитивний вплив на глікемічний контроль та ліпідний профіль сироватки у пацієнтів з діабетом другого типу”, – підсумували фахівці. Однак для демонстрації значних клінічних поліпшень необхідна велика вибірка та триваліший період втручання.

Последние новости

Погода

Николаев
пасмурно
5.1 ° C
5.1 °
5.1 °
60 %
0.3kmh
97 %
Сб
5 °
Вс
8 °
Пн
5 °
Вт
11 °
Ср
11 °
spot_img
Гороскоп на сегодня
Гороскоп на завтра
Материалы по теме

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь