Суббота, 28 января, 2023
ГлавнаяЗдоровьеВчені назвали нову причину раку молочної залози

Вчені назвали нову причину раку молочної залози

Фото: pixabay.comМалорухливий спосіб життя може викликати онкологію молочної залозиУ людей, які ведуть малорухливий спосіб життя, більше шансів захворіти на цей вид онкології.

Нове дослідження, опубліковане в Британському журналі спортивної медицини, виявило, що більш високий рівень фізичної активності та проведення менше часу у сидячому положенні можуть знизити ризик раку молочної залози. Про це пише Sky News.

Вчені припускають, що зараз існує чіткий причинно-наслідковий зв’язок між фізичними вправами та зниженням ризику раку молочної залози.

Використовуючи в дослідженні метод генетичного прогнозування під назвою Менделівська рандомізація, команда, що включає експертів з університету Брістоль, заявила, що фізичні вправи знижують ризик розвитку цього виду раку.

Для нового дослідження експерти включили дані 130 957 жінок європейського походження, з яких 69 838 мали пухлини, які почали поширюватися; 6 667 осіб з пухлинами, у яких цього ще не було, і групу порівняння з 54 452 жінок без раку молочної залози.

“Результати показали, що загальна активність була пов’язана зі зменшенням ризику раку молочної залози приблизно на 40%, тоді як активна активність (три або більше днів на тиждень) була пов’язана з аналогічним зниженням ризику раку молочної залози в пре-або перименопаузі. Більш широке впровадження активного способу життя може знизити тягар найпоширенішого раку у жінок”, – зазначили вчені.

korrespondent.net

Последние новости

Погода

Николаев
пасмурно
-1.6 ° C
-1.6 °
-1.6 °
73 %
2.2kmh
100 %
Сб
-2 °
Вс
-1 °
Пн
2 °
Вт
1 °
Ср
1 °
spot_img
Гороскоп на сегодня
Гороскоп на завтра
Материалы по теме

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here