Суббота, 4 февраля, 2023
ГлавнаяЗдоровьеВчені пояснили, як правильно приймати таблетки

Вчені пояснили, як правильно приймати таблетки

Більшість людей цього не знають

Вчені пояснили, як правильно приймати таблетки

Згідно з новим дослідженням вчених, постава і положення тіла при прийомі таблетки можуть вплинути на швидкість розчинення ліків і на те, коли ви відчуєте ефект.

Як розповів вчений Раджат Міттал з Університету Джона Хопкінса, дослідження показало, що найефективніший спосіб прийому таблеток – лягти на правий бік. Швидкість розсмоктування в такому положенні приблизно в 2,3 рази швидше, ніж у вертикальному або лежачи на спині. У середньому таблетка розчиняється у положенні на правому боці за 10 хвилин.

Як показало дослідження, таке положення направляє таблетку прямо в найглибшу частину шлунка, яку називають антральним відділом. Більшість таблеток не починають діяти, доки не потраплять у кишечник. Чим швидше розчиниться таблетка, тим швидше вона буде викинута в дванадцятипалу кишку, першу частину тонкої кишки. За словами дослідників, постава та положення тіла допомагають цьому процесу завдяки гравітації та природній асиметрії шлунка.

Друге за ефективністю положення – вертикальне, сидячи або стоячи, з 23-хвилинним часом розчинення, а лежання на спині посідає третє місце.

Дослідження також показує, що лежання на лівому боці – найнеефективніший спосіб всмоктування таблетки в організм. Розсмоктування таблетки у такій позі може тривати до 100 хвилин. Тим не менш, для деяких негайна дія ліків не є пріоритетом.

zdorovia.com.ua

Последние новости

Погода

Николаев
небольшой снег
0.3 ° C
0.3 °
0.3 °
99 %
4.4kmh
100 %
Сб
0 °
Вс
-4 °
Пн
-5 °
Вт
-4 °
Ср
-3 °
spot_img
Гороскоп на сегодня
Гороскоп на завтра
Материалы по теме

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here