Среда, 6 декабря, 2023
ГлавнаяЗдоровьеВчені виявили, що підвищує загрозу деменції

Вчені виявили, що підвищує загрозу деменції

Зниження когнітивних функцій у людей похилого віку з більшою ймовірністю може бути прискорене під тривалим впливом забрудненого повітря. Швидше за все, шкідливі викиди в повітря, що потрапляють у кровоносну систему людини і впливають на приплив крові до мозку, збільшують ризик розвитку деменції. Такого висновку дійшов британський комітет з медичного впливу забруднення повітря (COMEAP), пише Bloomberg.

Експерти вивчили близько 70 досліджень щодо впливу викидів в атмосферу на роботу мозку людини. Провівши аналіз, вони заявили, що епідеміологічні дані досить послідовно повідомляють про зв’язок хронічного впливу забрудненого повітря та зниження загального пізнання та погіршення візуально-просторових здібностей, а також зниження когнітивних функцій.

Читайте також:  Кардіолог назвав два провісники інсульту

Вчені дійшли висновку, що тривалий вплив забрудненого повітря може спричинити атрофію білої речовини. Крім того, є припущення, що шкідливі викиди впливають на розвиток пам’яті та уваги людей.

Тим не менш, поки дослідники не можуть сказати, яка саме забруднювальна речовина підвищує ризик деменції. Вони пообіцяли провести більше досліджень, щоби знайти докази.

Последние новости

Погода

Николаев
облачно с прояснениями
-11.2 ° C
-11.2 °
-11.2 °
98 %
1.8kmh
66 %
Ср
0 °
Чт
-0 °
Пт
-1 °
Сб
-1 °
Вс
-2 °
spot_img
Гороскоп на сегодня
Гороскоп на завтра
Материалы по теме

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here