Среда, 1 февраля, 2023
ГлавнаяЗдоровьеВчені знайшли зв’язок між групою крові та рівнем імунітету

Вчені знайшли зв’язок між групою крові та рівнем імунітету

Хто може похвалитися міцним здоров’ям та відмінним імунітетом.

Американські вчені провели масштабний експеримент, метою якого було виявити, чи є взаємозв’язок між групою крові людини та її імунною системою. Результати дослідження показали, що такий зв’язок існує. Завдяки отриманим знанням можна визначити, чи перебуває людина в зоні ризику, чи ні, передає  storinka.com.ua .

Вчені зі США з’ясували, як група крові впливає на стан людського здоров’я, і ​​що важливо — схильність до захворювань.

Дослідники провели цікавий експеримент і назвали найщасливішу групу крові, володарі якої можуть сміливо хвалитися міцним здоров’ям і відмінним імунітетом.

Перша група крові

Ця група посіла почесне третє місце у рейтингу стійкості імунітету – отримує бронзу. У її власників синтез інтерферону досягає майже 80%. Це означає, що організм майже миттєво реагує на проникнення хвороботворних бактерій та старанно з ними бореться.

Друга група крові

Відсоток синтезу інтерферону у людей з такою групою крові досягає позначки 40. Вони більш схильні до різних хвороб і імунна система слабо протистоїть підступним бактеріям. У рейтингу стійкості друга група посідає останнє, четверте місце.

Третя група крові

Люди із третьою групою крові мають дуже високий показник синтезу інтерферону. Він сягає 91%. Власники цієї групи легко справляються із хворобами, багато хто з них протікає дуже швидко, часом навіть непомітно для самої людини. У рейтингу імунітету вони здобувають срібло — посідають друге місце.

Четверта група крові

І, нарешті, переможці рейтингу, які посіли перше місце і отримали золото, — носії четвертої групи крові. Це найміцніша за здоров’ям група людей. Синтез інтерферону досягає 92%, тому організм легко бореться із хвороботворними бактеріями та вірусами.

Але, на групу крові сподівайся, а сам — не лишай! Не забувайте про те, що імунітет потрібно не лише підтримувати, а й зміцнювати. Як мінімум, здоровим сном, повноцінним, правильним харчуванням та стійкістю до стресів.

Последние новости

Погода

Николаев
небольшой снег
0.9 ° C
0.9 °
0.9 °
95 %
8.2kmh
100 %
Ср
2 °
Чт
1 °
Пт
0 °
Сб
0 °
Вс
-4 °
spot_img
Гороскоп на сегодня
Гороскоп на завтра
Материалы по теме

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here