Пятница, 22 сентября, 2023
ГлавнаяОбществоВідбулася презентація Почесного знаку «За оборону Миколаєва»

Відбулася презентація Почесного знаку «За оборону Миколаєва»

Почесний знак «За оборону Миколаєва» презентували в Миколаєві сьогодні, 15 Вересня. Про це повідомляється на сайті Миколаївської міськради.

Ним планується нагороджувати як військових, так і цивільних фахівців, які проявили себе з кращого боку під час війни.

Начальник управління з культури і охорони культурної спадщини Юрій Любаров розповів, що в розробці ескізу нагороди взяли участь сім миколаївських художників, скульпторів і геральдистів. Загалом було створено понад п’ятдесят ескізів та творчих пропозицій. В результаті було обрано ескіз Миколаївського скульптора Ярослава Ряснянського.

Знак виконаний у вигляді хреста, форма якого нагадує старовинні козацькі хрести. На аверсі медалі зображена скульптура Святого Миколая. У центральній частині хреста над скульптурою міститься напис «За оборону Миколаєва». Ліворуч від скульптури – цифри «20», праворуч – цифри «22», Які разом відображають 2022 рік, в якому відбувалися бойові дії з оборони Миколаєва. Планка медалі прикрашена стрічкою, що символізує прапор Миколаєва: дві сині вертикальні хвилясті лінії на білому тлі.

Нагорода «За оборону Миколаєва» має два ступені.

Відбулася презентація Почесного знаку «За оборону Миколаєва» Відбулася презентація Почесного знаку «За оборону Миколаєва»

Последние новости

Погода

Николаев
облачно с прояснениями
19.2 ° C
19.2 °
19.2 °
61 %
2.8kmh
59 %
Пт
18 °
Сб
29 °
Вс
16 °
Пн
21 °
Вт
26 °
spot_img
Гороскоп на сегодня
Гороскоп на завтра
Материалы по теме

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here