Воскресенье, 5 февраля, 2023
ГлавнаяЗдоровьеВідмова від одного продукту знижує рівень холестерину майже на 50% за кілька...

Відмова від одного продукту знижує рівень холестерину майже на 50% за кілька днів

Високий рівень холестерину з часом може виявитися руйнівним, тому необхідно вжити заходів для боротьби з ним. Якщо ви щосили намагаєтеся знизити високий рівень, дослідження показало, що скорочення одного інгредієнта творить дива.

Високий рівень холестерину означає серйозні проблеми, якщо не вжити заходів. Воскоподібна речовина може чіплятися за стінки артерій – процес, який згодом може збільшити ризик серцевого нападу. Немає універсального підходу до зниження високого рівня холестерину, але дослідження показують, що відмова від одного продукту може призвести до помітного зниження рівня холестерину протягом декількох днів.

Згідно з новим дослідженням, зниження рівня цукру в крові шляхом здорової дієти, знижує рівень холестерину протягом дев’яти днів,

Дослідники хотіли з’ясувати, чи може зниження споживання цукру покращити здоров’я серцево-судинної системи.

Рівень холестерину у крові знизився на 46 відсотків протягом дев’яти днів. Більше того, діастолічний артеріальний тиск (найнижчий показник тиску, який виникає, коли ваше серце розслаблюється між ударами) знизився на п’ять мм рт. Також було виявлено помітне покращення толерантності до глюкози – ключового маркера діабету.

Побоювання, пов’язані з роллю споживання цукру в хронічних захворюваннях, раніше були зосереджені на його калорійності та його ролі у збільшенні ваги. Це дослідження стверджує, що шкода цукру для здоров’я не залежить від його калорійності чи впливу на вагу.

ukrhealth.net

Последние новости

Погода

Николаев
небольшой снег
-6.4 ° C
-6.4 °
-6.4 °
95 %
4.5kmh
99 %
Вс
-4 °
Пн
-4 °
Вт
-3 °
Ср
-3 °
Чт
-3 °
spot_img
Гороскоп на сегодня
Гороскоп на завтра
Материалы по теме

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here