Четверг, 18 апреля, 2024
ГлавнаяАктуальноВідновлення Миколаєва  відкладається до кінця війни

Відновлення Миколаєва  відкладається до кінця війни

Фінансові еліти Європи готуються взяти участь у розподілі пирога післявоєнних інвестицій у відновлення інфраструктури України. Вже відома, що плани повоєнної відбудови України це найбільший контракт з часів Другої світової війни. Bloomberg пише про 1 трильйон доларів на відновлення України

З поправкою на інфляцію, це вп’ятеро більше, ніж фінансований США «План Маршалла» після Другої світової війни. В огляді агентства  Bloomberg йдеться і про Миколаїв і Миколаївську область.У Миколаєві консультанти та місцева влада розробляють генеральний план розвитку міста до 2050 року.

За словами Єспера Карупа Педерсена, технічного директора і керівника проєкт данської інженерно-консалтингової компанії Cowi, що працює над реконструкцією Миколаєва, багато з них залишаються лише на папері, оскільки подальший прогрес неможливий до закінчення війни.Крім того, сьогодні ускладнене отримання документів від місцевої влади, адже людей забирають на фронт і це створює прогалини в державному управлінні.

Більшість виділених муніципалітету коштів із Данії, були використані на придбання генераторів, водяних помп, обігрівачів та підтримку зусиль з розмінування Миколаєва.

Водночас головний економіст Європейського банку реконструкції та розвитку Беата Яворчік, який з початку війни надав Україні 3,8 млрд євро фінансування, зазначила, що фокус має бути не лише на грошах, але й на людях.

Хоча варто було б поставити собі питання, чому городяни не настільки часто, на відміну від декларованого, бачать факти допомоги від європейських агентств.

Що там говорити про допомогу від наших партнерів та хоча би якого відновлення міста та області. Цього року на Миколаївщині не передбачене фінансування ремонту доріг місцевого значення. Депутати у бюджетні на 2024 рок в  області не передбачили фінансування ремонту та утримання доріг місцевого значення. Навіщо? Всі чекають.

Хотілося б (по)ставити питання: чекають чого перемоги або поразки?

Последние новости

Погода

Николаев
пасмурно
3.6 ° C
3.6 °
3.6 °
96 %
5.7kmh
100 %
Чт
7 °
Пт
8 °
Сб
12 °
Вс
12 °
Пн
10 °
spot_img
Гороскоп на сегодня
Гороскоп на завтра
Материалы по теме

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь