Пятница, 3 февраля, 2023
ГлавнаяАктуальноВиконком Миколаївської міської ради прийняв рішення про початок опалювального сезону 2022-2023

Виконком Миколаївської міської ради прийняв рішення про початок опалювального сезону 2022-2023

9 листопада виконавчий комітет Миколаївської міської ради прийняв рішення про початок опалювального періоду  2022-2023 рр. у житловому фонді та на інших об’єктах м. Миколаєва

У документі йдеться:

«З метою забезпечення теплом об’єктів житла та інших об’єктів в опалювальному періоді 2022-2023 рр., у зв’язку зі сталим зниженням середньодобової температури зовнішнього повітря до +8С° і нижче, відповідно до наказу Міністерства палива та енергетики України і Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 10.12.2008 №620/378 «Про затвердження Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду», Правил надання послуги з постачання теплової енергії, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 № 830, п.2 ч.1 ст.16 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», керуючись  п.п.1, 24 п. «а» ч.1 ст.30, ч.6 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради 

ВИРІШИВ: 

1.Розпочати опалювальний період на всіх об’єктах житлового фонду, інших об’єктах, крім населення, яке користується природним газом або електричною енергією для потреб опалення, згідно з нормами та нормативами споживання з 09.11.2022.

2.Теплопостачальним підприємствам міста, починаючи з 09.11.2022 протягом 10 діб, здійснити пуск котелень для подачі тепла до споживачів м. Миколаєва всіх форм власності. Підключення систем теплопостачання проводити на підставі нарядів, що видаються виконавцями послуг.

3. Теплопостачальним підприємствам міста розрахунки вартості наданих послуг виконувати, виходячи з фактичних дат підключення житлових будинків до теплопостачання за даними теплогенеруючих або керуючих компаній».

Також тепло почнуть подавати для об’єктів соціально-культурної сфери :

«Департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради, управлінню охорони здоров’я Миколаївської міської ради, управлінню освіти Миколаївської міської ради, управлінню з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради, управлінню у справах фізичної культури і спорту Миколаївської міської ради в першочерговому порядку забезпечити опалення організацій, закладів та установ охорони здоров’я, освіти, соціального захисту, інших об’єктів соціально-культурної сфери, що мають власні котельні, а також об’єктів, на яких у зв’язку зі зниженням середньодобової температури зовнішнього повітря до +8С° і нижче не забезпечуються належні умови відповідно до санітарних норм. Підключення систем теплопостачання проводити на підставі нарядів, що видаються виконавцями послуг. 

Керівникам ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» Логвінову М.Ю. та ПрАТ  «Миколаївська ТЕЦ» Рикову С.В., керівникам підприємств та організацій міста, що мають котельні, надати дозвіл та забезпечити пуск тепла з  09.11.2022  протягом 10 діб на об’єкти соціально-культурної сфери (лікарні, школи, дитячі садочки тощо) відповідно до звернень установ до теплопостачальних підприємств у межах наданих лімітів». 

 


Последние новости

Погода

Николаев
пасмурно
-0 ° C
-0 °
-0 °
72 %
4.7kmh
94 %
Пт
0 °
Сб
1 °
Вс
-4 °
Пн
-5 °
Вт
-4 °
spot_img
Гороскоп на сегодня
Гороскоп на завтра
Материалы по теме

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here