Воскресенье, 26 мая, 2024
ГлавнаяОбществоВіталій Луков: після перемоги Миколаїв буде відбудовано за допомогою міжнародних партнерів

Віталій Луков: після перемоги Миколаїв буде відбудовано за допомогою міжнародних партнерів

Перший заступник міського голови Віталій Луков взяв участь у програмі «Діалог» в ефірі ТРК «МАРТ» 29 березня. За час програми він торкнувся декількох тем, зокрема розповів про розробку стратегічного плану розвитку Миколаєва. Над цим планом наполегливо і професійно працює велика команда міжнародних та місцевих експертів.

План охоплює п’ять проектів, які патронує Європейська економічна комісія ООН (ЄЕК ООН). Фахівці обєднані в робочу групу #UN4Mykolaiv, яка і працює над Генеральним планом розвитку міста.

Окремо заступник мера відзначив фахову роботу італійської архітектурної компанії One Works, яка в тому числі виконує аналіз пропозицій щодо пілотних проєктів.

Кожен з проєктів, що розробляються, охоплює окрему сферу життя містян.
Так, наприклад, напрямок «Культурна та історична спадщина» включає городище Дикий Сад, Будинок офіцерів флоту, комплекс Старофлотських казарм разом із парковим масивом.
Інший блок — «Зелені та громадські простори» передбачає реконструкцію парку Перемоги, набережної від Миколаївського суднобудівного заводу до Південнобузького мосту.

«Втім, майстер-план — це не тільки про архітектуру. Це і про економіку, що дасть місту поштовх до повноцінного життя, а людей заохотить повернутися додому, — каже Віталій Луков. — Тому окремими напрямками визначено створення інноваційного району, реконструкція промислових об’єктів у прибережній зоні. Ми вивчаємо досвід країн Європи, що змогли інтегрувати порти, як промислові об’єкти, у живий простір міста. Приклади — Роттердам, Гамбург, яким вдалося зробити портові території не навантаженням, а повноцінною частиною населених пунктів, частиною життя людей».

Миколаївська міська рада провадить активну міжнародну роботу з пошуку донорів та інвесторів серед європейських та інших партнерів по всьому світу.
У пошуку фінансування для реалізації амбітних планів Миколаєву велику допомогу надає ЄЕК ООН.

Раніше ми повідомляли про збір пропозицій від місцевих підприємств і громадян міста щодо відбудови.

Последние новости

Погода

Николаев
пасмурно
17.2 ° C
17.2 °
17.2 °
69 %
3.3kmh
96 %
Вс
15 °
Пн
20 °
Вт
18 °
Ср
19 °
Чт
20 °
spot_img
Гороскоп на сегодня
Гороскоп на завтра
Материалы по теме

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь