Суббота, 24 февраля, 2024
ГлавнаяЗдоровьеВживання чаю покращує здоров’я мозку

Вживання чаю покращує здоров’я мозку

Нещодавнє дослідження, проведене вченимими з Національного університету Сінгапуру (NUS), показало, що ті, хто регулярно п’є чай, мають краще організовані ділянки мозку, і це пов’язано зі здоровою когнітивною функцією, порівняно з тими, хто не п’є чай. Дослідницька група зробила це відкриття після вивчення даних нейровізуалізації 36 людей похилого віку.

«Наші результати є першими доказами позитивного впливу вживання чаю на структуру мозку та припускають, що регулярне вживання чаю має захисний ефект проти вікового погіршення організації мозку», — пояснив керівник групи, доцент Фенг Лей в медичній школі NUS Yong Loo Lin.

Переваги регулярного вживання чаю

Минулі дослідження показали, що споживання чаю корисно для здоров’я людини, а позитивні ефекти включають покращення настрою та профілактику серцево-судинних захворювань. Насправді результати довгострокового дослідження під керівництвом доцента Фенга показали, що щоденне вживання чаю може знизити ризик зниження когнітивних функцій у людей похилого віку на 50 відсотків.

Після цього відкриття доцент Фенг і його команда продовжили дослідження прямого впливу чаю на мозкові мережі.

Дослідницька група набрала 36 дорослих у віці 60 років і старше та зібрала дані про їхнє здоров’я, спосіб життя та психологічний стан. Літнім учасникам також довелося пройти нейропсихологічні тести та магнітно-резонансну томографію (МРТ). Дослідження проводилося з 2015 по 2018 рік.

Проаналізувавши когнітивні показники учасників і результати візуалізації, дослідницька група виявила, що люди, які вживали зелений чай, чай улун або чорний чай принаймні чотири рази на тиждень протягом приблизно 25 років, мали більш ефективний зв’язок між областями мозку.

nashamama.com

Последние новости

Погода

Николаев
пасмурно
6.5 ° C
6.5 °
6.5 °
78 %
4kmh
93 %
Сб
10 °
Вс
12 °
Пн
12 °
Вт
11 °
Ср
10 °
spot_img
Гороскоп на сегодня
Гороскоп на завтра
Материалы по теме

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here