Среда, 1 февраля, 2023
ГлавнаяЗдоровьеВживання цих продуктів підвищує ризик розвитку раку кишківника на 29%

Вживання цих продуктів підвищує ризик розвитку раку кишківника на 29%

Вживання «ультраоброблених» продуктів може збільшити ризик розвитку раку кишківника у чоловіків.

Добре відомо, що наша дієта відіграє величезну роль у нашому здоров’ї та добробуті. Часто недостатнє вживання певної їжі може призвести до помітного дефіциту, в той час як дуже багато інших може спричинити збільшення ваги і такі проблеми, як високий кров’яний тиск. Тепер вчені показали, що те, що ви їсте, може мати далекосяжні та потенційно фатальні наслідки.

Захворювання, також відоме як колоректальний рак, є четвертим за поширеністю видом раку, на нього припадає 11 відсотків нових випадків раку. Це друга за частотою причина смерті від раку.

У чоловіків, які їли багато продуктів, що зазнали глибокої обробки, ризик раку кишечника був на 29% вищим, ніж у чоловіків, які споживали набагато менше. Однак серед жінок такого ж зв’язку не виявлено. Колоректальний рак може бути раком, який найбільше впливає дієта проти іншими типами раку. Найбільший зв’язок між захворюванням та ультрапереробленими продуктами серед учасників чоловічої статі було виявлено з продуктами тваринного походження.

Ці продукти включають деякі перероблені м’ясні продукти, такі як ковбаси, бекон, шинка та котлети.

Високе споживання солодких напоїв, таких як газовані та фруктові напої, також було пов’язане з високим ризиком раку кишечника серед чоловіків, але не всі оброблені продукти виявилися настільки ж шкідливими.

ukrhealth.net

Последние новости

Погода

Николаев
небольшой снег
0.9 ° C
0.9 °
0.9 °
95 %
8.2kmh
100 %
Ср
2 °
Чт
1 °
Пт
0 °
Сб
0 °
Вс
-4 °
spot_img
Гороскоп на сегодня
Гороскоп на завтра
Материалы по теме

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here