Суббота, 28 января, 2023
ГлавнаяЗдоровьеВолонтери на цілий рік забезпечать Україну ліками проти онкологічних захворювань

Волонтери на цілий рік забезпечать Україну ліками проти онкологічних захворювань

Лікарі-волонтери з Християнської медичної асоціації (ХМА) отримали 15 990 упаковок азацитидину та 2 870 упаковок децитабіну на загальну суму понад 282 млн грн. Цієї кількості ліків вистачить, аби цілий рік забезпечувати хворих на онкологічні захворювання в Україні.

Отримати ліки можуть безкоштовно лікарні за запитом. Лікарі з Християнської медичної асоціації (ХМА) забезпечили українські лікарні, військових та усіх, хто цього потребував, понад 230 тонн необхідних ліків та медичного обладнання. Нині ж волонтери ХМА домовились з Асоціацію гематологів України про отримання ліків проти онкологічних захворювань, а саме 15 990 упаковок азацитидину та 2 870 упаковок децитабіну на загальну суму понад 282 млн грн. – Ці препарати вкрай важливі для подовження життя пацієнта при мієлодиспластичному синдромі, допоки не відбулась трансформація у гострий лейкоз.

Особливо вони потрібні людям старшого віку, які не зможуть пройти курс хімієтерапії. Тому ми дуже раді, що зможемо забезпечити українців ліками, яких вони потребують, – зазначив Рудольф Мигович, голова Християнської медичної асоціації (ХМА).

Щоб отримати ліки потрібно заповнити спеціальну форму.

Препарати видаються безкоштовно і лише українським лікарням.

Усі, хто потребує ліків, зможуть отримати їх через лікарні, в яких проходять лікування.
telegraf.in.ua

Последние новости

Погода

Николаев
пасмурно
-1.6 ° C
-1.6 °
-1.6 °
73 %
2.2kmh
100 %
Сб
-2 °
Вс
-1 °
Пн
2 °
Вт
1 °
Ср
1 °
spot_img
Гороскоп на сегодня
Гороскоп на завтра
Материалы по теме

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here