Понедельник, 4 марта, 2024
ГлавнаяЗдоровьеВолоські горіхи називають способом продовжити життя

Волоські горіхи називають способом продовжити життя

За словами вчених, вживання волоських горіхів може мати «широкомасштабні наслідки» для здоров’я позитивного характеру: вони допомагають запобігти серцевим хворобам і продовжити життя.

Дослідники констатують, що для здорового старіння необхідно підтримувати нормальний індекс маси тіла, коло талії, артеріальний тиск, рівень тригліцеридів. Нещодавно отримані дані показують, що волоські горіхи можуть допомогти досягти всього перерахованого вище.

Ці дані були опубліковані журналом “Харчування, обмін речовин та серцево-судинні захворювання” (Nutrition, Metabolism and Cardiovascular Diseases), вони свідчать про “широкомасштабні позитивні наслідки” для здоров’я, пов’язані з включенням до раціону волоських горіхів. Фахівці Школи громадської охорони здоров’я Університету Міннесоти спостерігали за тим, що відбувається в організмі людей, які регулярно вживають такі горіхи. Вони дійшли висновку, що власники цієї звички можуть мати «унікальний фенотип тіла» – для них знижуються ризики хронічних захворювань, таких як хвороби серця, ожиріння та діабет.

Вживання волоських горіхів було названо вченими природним способом продовжити життя. За їхніми даними, регулярні споживачі цих горіхів найчастіше демонструють фізичні характеристики, асоційовані зі здоровим старінням, захистом від передчасної смерті:

  • Нижній індекс маси тіла
  • Нижній обхват талії.
  • Знижений кров’яний тиск.
  • Зниження рівня тригліцеридів у крові.

«Люди, які регулярно їдять волоські горіхи, також мають меншу схильність до збільшення у вазі і значно нижчий рівень глюкози в крові натще, мають кращий профіль чинників ризику серцево-судинних захворювань», – констатували дослідники.

Вони підкреслили, що горіхи багаті на хороші жири, такі як поліненасичені жири та омега-жирні кислоти, що допомагають знижувати рівень поганого холестерину, послаблювати запалення, що охоплює судинну тканину.

«П’ять порцій горіхів на тиждень можуть знизити ризик утворення тромбів та серцевих захворювань на 50 відсотків».

Фахівці додали, що волоські горіхи також можуть бути причетні до профілактики раку через їхню потужну антиоксидантну активність, але для підтвердження цього необхідні додаткові дослідження.

ukrhealth.net

Последние новости

Погода

Николаев
пасмурно
9.1 ° C
9.1 °
9.1 °
71 %
3.9kmh
100 %
Пн
14 °
Вт
13 °
Ср
8 °
Чт
8 °
Пт
8 °
spot_img
Гороскоп на сегодня
Гороскоп на завтра
Материалы по теме

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here