Суббота, 2 декабря, 2023
ГлавнаяОбществоВперше з початку війни в Миколаєві відбулося офлайн-засідання Експертно-громадської ради

Вперше з початку війни в Миколаєві відбулося офлайн-засідання Експертно-громадської ради

Повноцінне засідання Експертно-громадської ради виконавчого комітету Миколаївської міської ради пройшло у форматі офлайн вперше з початку війни. Про це повідомляється на сайті міськради.

На розширене засідання зібралися також представники інших громадських рад, створених при виконавчих органах міськради, громадські експерти та небайдужі громадяни. Обговорювалися стратегічні документи міста, важливі поточні проблеми і подальший розвиток Миколаєва.

Присутніх привітав міський голова Олександр Сенкевич. Мер наголосив на важливості відновлення повноцінної роботи консультативно-дорадчих органів та зазначив, що розвиток суспільства неможливий без роботи експертів як людей, які мають відповідну професійну кваліфікацію та високу мотивацію до суспільних перетворень.

«Будьте генераторами позитивних змін», — звернувся до присутніх міський голова.

Директор Департаменту економічного розвитку Тетяна Шуліченко поінформувала присутніх про хід роботи над Стратегією розвитку міста. Вона особливо підкреслила важливість опитувань жителів в процесі даної роботи і закликала членів Ради брати активну участь в них.

Одна із стратегічних проблем міста, якою зараз займається ЕГР, – це дискусійне питання про зміну меж акваторії Миколаївського порту, наслідком чого може стати фактичне підпорядкування всієї акваторії міста Адміністрації морських портів України. Як зазначають громадські експерти, це накладе суттєві обмеження на розвиток багатьох галузей, стане перешкодою для повноцінного розвитку та пересування маломірних суден, облаштування громадських просторів. Як повідомив міський голова, він вже звернувся до Кабінету Міністрів України з листом, в якому обґрунтував необхідність збереження можливостей для повноцінного розвитку та розвитку прибережних зон міста.

Обговорювалися також напрацювання щодо інвентаризації та реконструкції мереж зливової каналізації. Інформацію з даного питання озвучили представники Громадської ради при міському Департаменті ЖКГ. Члени ЕГР підтримали їх пропозиції з деякими доповненнями і тепер планують направити загальні рекомендації керівництву Миколаєва.

Також під час засідання Ради були заслухані пропозиції щодо поліпшення і подальшого розвитку велоінфраструктури в Миколаєві і забезпечення безпеки велосипедистів.

У режимі онлайн до обговорення долучилися співзасновники Національної платформи стійкості та згуртованості Юрій Тищенко та Володимир Лупаций. За підсумками їх виступу було прийнято рішення підготувати пропозицію про включення в Стратегію розвитку міста окремого розділу «Стійкість і соціальна згуртованість» і попрацювати над його наповненням.

Последние новости

Погода

Николаев
пасмурно
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
100 %
3.5kmh
100 %
Сб
1 °
Вс
-2 °
Пн
-4 °
Вт
-1 °
Ср
-0 °
spot_img
Гороскоп на сегодня
Гороскоп на завтра
Материалы по теме

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here