Воскресенье, 5 февраля, 2023
ГлавнаяЗдоровьеВплив цукру на кров та діяльність мозку

Вплив цукру на кров та діяльність мозку

Не секрет, що наш мозок харчується глюкозою. Виходить, що багато цукру корисно для мозкової активності, але шкідливо для решти організму?

Вплив цукру на мозок

Важливо наголосити: наш мозок звикає до певного рівня цукру крові. Саме тому пацієнти з декомпенсованим діабетом протягом тривалого часу на швидке зниження цукру крові до норми реагують вкрай негативно: слабкістю, запамороченнями, головним болем, відчуттям страху та іншими симптомами гіпоглікемії.

Що стосується заборони на цукор або його обмеження в харчуванні, варто зазначити, що паливом для мозку є не лише глюкоза/цукор, а й жири.

І ще один важливий момент: глюкоза – це не лише цукор! Джерелом глюкози для організму є складні/повільні вуглеводи.

Швидкі вуглеводи (солодощі, борошняне, шоколад, мед) дають швидку енергію. Рівень глюкози в крові підвищується дуже швидко, енергія закінчується також швидко, але вуглеводний обмін порушується. Це шлях до діабету.

Повільні вуглеводи (ягоди, деякі фрукти, каші, сірий хліб, макарони з твердих сортів) підвищують рівень цукру в крові повільно, різких стрибків інсуліну не відбувається. Складні вуглеводи дають тривале відчуття насичення, як корисні жири.

Намагайтеся вживати вуглеводи, поєднуючи їх з білками та жирами, а також обов’язково додавайте клітковину.

Последние новости

Погода

Николаев
небольшой снег
-6.4 ° C
-6.4 °
-6.4 °
95 %
4.5kmh
99 %
Вс
-4 °
Пн
-4 °
Вт
-3 °
Ср
-3 °
Чт
-3 °
spot_img
Гороскоп на сегодня
Гороскоп на завтра
Материалы по теме

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here