-1.6 C
Николаев
Понедельник, 28 ноября, 2022
ГлавнаяОбществоВрожаї Володимира Кононця

Врожаї Володимира Кононця

А. М. Корінчук, заступник голови Миколаївської обласної організації ветеранів України.

Миколаївська обласна організація ветеранів України (голова Валентина Редька) спільно з редакцією газети «Южная правда» запроваджує проєкт «Ветеранське золоте сузір’я Миколаївщини» з нагоди 30-річчя Незалежності України.

Володимир Андрійович Кононець народився 15 серпня 1937 року в селі Новохристофорівка Новобугського району Миколаївської області. Після закінчення семи класів Новохристофорівської школи по направленню МТС поступив учитись на курси трактористів. До навчання відносився відповідально і через три місяці закінчив навчання на відмінно.

Трудову діяльність розпочав у рідному колгоспі трактористом. В роботі проявляв старанність, переймав досвід у товаришів. В 1961 році переїхав жити і працювати в радгосп ім. Карла Маркса Жовтневого (Вітовського) району трактористом, де зразу показав себе з кращої сторони – сумлінно виконував рекомендації агрономічної служби по дотриманню вимог агротехніки, догляд за сільськогосподарськими культурами що сказалось на результатах праці. В 1976 році Володимир Андрійович за високі урожаї озимої пшениці (більше як 60 центнерів з гектара) нагороджений орденом Трудової Слави ІІІ ступеня.

Його життя — приклад вірного служіння улюбленій справі

В зв’язку з розширенням тваринницької галузі, керівництво колгоспу доручає Кононцю вирощування кормових культур і тут Володимир Андрійович був на висоті – підвищилися врожаї кукурудзи на корм, багаторічних трав, кормового буряка і вже в 1984 році за врожай кормового буряка 2500 центнерів з гектару його було нагороджено орденом Трудової Слави ІІ ступеня.

Нагороди держави він сприйняв як зобов’язання працювати ще краще, показувати приклад в роботі свої м товаришам, молодим механізаторам.

В дев’яності роки минулого століття йому доручається вирощування кукурудзи на зерно. І до цієї роботи Володимир Андрійович віднісся з повагою і відповідальністю. Він вивчає агротехніку вирощування цієї культури, досвід кращих кукурузоводів сусідніх районів і добивається високих результатів.

Уже в 1989 році урожай зернової кукурудзи перевищив 100 центнерів з гектару, за що 07.08.1990 року Кононець був удостоєний орденом Трудової Слави І ступеня.

Ветеран продовжував працювати, показуючи приклад молоді і передаючи їм свій багатий досвід. В 1992 році вийшов на заслужений відпочинок, але продовжував працювати в якості фермера, приймає активну участь в житті ветеранської організації Корабельного району, де перебуває на обліку, доброзичливо відноситься до доручень.

Незважаючи на поважний вік, Володимир Андрійович у цьому, 2021 році, прийняв участь в збиранні врожаю зернових культур.

На святі «Ветеранське золоте сузір’я Миколаївщини» наряду з героями Соціалістичної Праці Малим М. О., Дорошенко М. Т. кавалерами трьох орденів Трудової Слави Некрячем І. Г., Тепловим А. М., вшанували і здобутки кавалера ІІІ ступенів ордена Трудової Слави Кононця Володимира Андрійовича.

Последние новости

Погода

Николаев
пасмурно
-1.6 ° C
-1.6 °
-1.6 °
86 %
1.3kmh
95 %
Пн
2 °
Вт
2 °
Ср
4 °
Чт
2 °
Пт
-1 °
spot_img
Гороскоп на сегодня
Гороскоп на завтра
Материалы по теме

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here