20.3 C
Николаев
Среда, 10 августа, 2022
ГлавнаяАктуальноУ 2021 році Агенція розвитку Миколаєва залучила майже 5 млн грн грантових...

У 2021 році Агенція розвитку Миколаєва залучила майже 5 млн грн грантових коштів на реалізацію стратегічних для міста проєктів

В рамках міської цільової Програми у 2021 році комунальною установою залучено 4 млн 889 тис. грн  на реалізацію проєктів розвитку міста.

Про це повідомила в.о. директора Агенції розвитку Миколаєва Анна Ганжул під час брифінгу щодо результатів роботи Агенції за рік.

«Це різноманітні донори, фонди, які підтримали наші ініціативи. За той самий період з міського бюджету ми отримали 1 млн 326 тис. грн. Ці кошти пішли на статутну діяльність — оплату праці, комунальні послуги та податки, адміністративні витрати, різноманітні заходи тощо. Тобто на 1 гривню, витрачену з бюджету, Агенція залучила 3,68 грн грантових коштів » — зазначила Анна Ганжул.

Щоб втілити в життя ці ініціативи, в 2021 році було створено 20 нових робочих місць. 

Серед проєктів, які цьогоріч реалізовані Агенцією, або в процесі:

  • Створення першого в місті двомовного інноваційного туристичного маршруту MykolaivSmartRoute (16 табличок та інформаційних стел із QR-кодами на історичних будівлях);
  • Підготовка аплікаційних пакетів документів для подання на конкурс Державного фонду регіонального розвитку, супроводження цих проєктів;
  • Запрошення до Миколаєва із дружнім та робочим візитом представників посольства США в Україні та представництва ЄС в Україні для реалізації спільних проектів в місті (Фестиваль американського кіно «Незалежність», мобільний павільйон HouseofEurope);
  • Понад 35 згадувань у всеукраїнських виданнях про діяльність комунальної установи – робота з популяризації Миколаєва;
  • Створення ескізного дизайну адресних покажчиків та зупинок громадського транспорту (трамваї – 1 етап);
  • Створення постеру міста Миколаєва за участі відомого українського ілюстратора Сергія Майдукова;
  • Установою ведуться перемовини з Державним агентством зенергоефективностіта енергозбереження України ,щодо участі Миколаєва, як пілотного міста в випуску «зелених облігацій», що наддасть можливість отримати фінансування для енергозберігаючих проєктів у розмірі понад 12 млн. доларів.
  • Підготовка та подання проєкту за напрямком створення сонячної електростанції  до PFAN (глобальна експертна мережа, що забезпечує безкоштовну експертну та інвестиційну підтримку для підприємців/розробників проєктів у сфері відновлюваної енергетики та адаптації до зміни клімату), що може надати можливість залучити понад 4 млн. доларів для будівництва станції.

Анна Ганжул зазначила, що наразі реалізовано та в процесі реалізації загалом 15 проєктів міського розвитку за різними напрямками.


Последние новости

Погода

Николаев
облачно с прояснениями
20.3 ° C
20.3 °
20.3 °
48 %
3.8kmh
82 %
Ср
20 °
Чт
22 °
Пт
28 °
Сб
25 °
Вс
24 °
spot_img
Гороскоп на сегодня
Гороскоп на завтра
Материалы по теме

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here