Пятница, 3 февраля, 2023
ГлавнаяАктуальноУ Миколаєві на обліку перебувають 700 сиріт та дітей без батьківського піклування

У Миколаєві на обліку перебувають 700 сиріт та дітей без батьківського піклування

У Миколаєві станом на 16 листопада 2022 року на обліку Служби у справах дітей перебувають майже 700 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Від початку 2022 року громадяни України усиновили вісьмох дітей з Миколаєва. Попри повномасштабну війну, робота з прилаштування дітей у сім’ї не припиняється.

Про це повідомляє Суспільне Миколаїв з посиланням на начальницю служби у справах дітей Миколаївської міської ради Юлію Кравченко.

«З першого дня повномасштабної війни проводимо в онлайн-форматі засідання комісії з питань захисту прав дитини, приймаємо рішення щодо встановлення статусу», — каже Юлія Кравченко.

За словами фахівчині, від початку бойових дій працівники служби та міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді допомагають з евакуацією родин з дітьми, займаються наданням гуманітарної допомоги.

«Ми виїжджаємо на місця обстрілів для виявлення сімей з дітьми, які постраждали і потребують допомоги, продовжуємо роботу з влаштування дітей-сиріт у прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу. Навіть, якщо сім’ї перебувають в евакуації, вони продовжують надавати підтримку дітям-сиротам і беруть діток до себе на виховання», — розповідає Юлія Кравченко.

За словами фахівчині, від 24 лютого у Миколаєві одна дитина залишилась сиротою внаслідок влучання ракети у будинок. Станом на 16 листопада у Миколаєві налічується 12 дитячих будинків сімейного типу та сім прийомних сімей.

«Ми сподіваємось, що надалі, як все налагодиться, буде збільшення цієї категорії, тому що у нас і так по Україні одна з найбільших кількостей таких родин, які виховують дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», — говорить Юлія Кравченко.

Зі слів директорки Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Миколаївської міськради Віри Гончарук, через бойові дії дещо змінився фокус роботи фахівців центру, тому що потреби в базовій підтримці людей зросли в рази.

«Ми зосередили свою роботу на гуманітарній підтримці сімей з дітьми, особливо де є діти до трьох років. Допомагаємо засобами індивідуальної гігієни, дитячим харчуванням, одягом. З перших днів війни ми створили гуманітарний хаб і почали видавати допомогу всім тим, хто її потребує», — каже Віра Гончарук.

За словами директорки Центру, гуманітарна допомога в першу чергу надається сім’ям, де виховуються діти-сироти або діти під опікою, де є діти з інвалідністю, а також внутрішньо переміщеним особам з дітьми, матерям-одиначкам і малозабезпеченим родинам. У базі Центру налічується понад сім тисяч осіб, які регулярно отримують гуманітарну допомогу, розповіла Гончарук.


Последние новости

Погода

Николаев
пасмурно
-1.2 ° C
-1.2 °
-1.2 °
87 %
4.8kmh
97 %
Пт
0 °
Сб
1 °
Вс
-4 °
Пн
-5 °
Вт
-4 °
spot_img
Гороскоп на сегодня
Гороскоп на завтра
Материалы по теме

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here