Среда, 22 мая, 2024
ГлавнаяОбществоУ Миколаєві об'єднали два соціальні заклади

У Миколаєві об’єднали два соціальні заклади

Миколаївська міська рада прийняла рішення про реорганізацію шляхом злиття Міського центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями та Міського центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю.

На базі двох закладів функціонуватиме Міський центр комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю .

Сергій Василенко, директор департаменту праці та соціального захисту населення міськради, пояснив, що всі функції центрів буде збережено.

“Об’єднання установ дасть змогу скоротити частину адміністративного персоналу, у той час як профільні спеціалісти залишаються на своїх посадах”, — зазначив посадовець.

Обидва центри наразі працюють. Так, у закладі реабілітації дітей приділяють багато уваги індивідуальній роботі з вихованцями, надають гуманітарну допомогу. У місті залишилися 42 дитини зі 135, які раніше відвідували центр.

У центрі “18+” наразі лишилися 5 адміністративних працівників, які залучені до щоденної діяльності міських терцентрів із видачі гуманітарної допомоги, в тому числі, людям з інвалідністю.

Як підкреслила голова «гуманітарної» комісії міськради Ганна Норд, це рішення обговорювали ще до війни, і воно б все одно вийшло на сесію.

«Не забувайте, що люди з інвалідністю, які приходять до центру “18+”, це фактично ті діти, які були в “Цветике-Семицветике”. І для них цей перехід буде менш травматичним».

Ганна Норд також звернулася до міського управління соцзахисту з пропозицією:

«У зв’язку з тим, що зараз тривають активні бойові дії, і багато людей отримують інвалідність, виникає потреба в розширенні центру реабілітації. Ми повинні його зберегти, оскільки після війни зіштовхнемось із гуманітарною проблемою. Людей, які потребуватимуть допомоги, буде багато. Мусимо сьогодні готуватись», — зауважила депутатка.


Последние новости

Погода

Николаев
пасмурно
17.3 ° C
17.3 °
17.3 °
82 %
2.2kmh
96 %
Ср
16 °
Чт
22 °
Пт
24 °
Сб
21 °
Вс
20 °
spot_img
Гороскоп на сегодня
Гороскоп на завтра
Материалы по теме

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь