Вторник, 21 мая, 2024
ГлавнаяАктуальноУ Миколаєві реалізовується проєкт “Ідентичність Миколаївщини: минуле, сучасне та майбутнє”

У Миколаєві реалізовується проєкт “Ідентичність Миколаївщини: минуле, сучасне та майбутнє”

Протягом останніх трьох днів у миколаївській обласній універсальній науковій бібліотеці пройшли публічні консультації, присвячені питанню дослідження та розвитку ідентичності Миколаївської області – “Ідентичність Миколаївщини: минуле, сучасне та майбутнє”.

Проєкт – “Ідентичність Миколаївщини: минуле, сучасне та майбутнє” реалізується ГО «Центр навчання та освіти дорослих «Південь» за підтримки проекту Агентства США з міжнародного розвитку USAID «Зміцнення громадської довіри» (USBI) та у партнерстві з управлінням з питань туризму та курортів, Миколаївської ОВА, Миколаївським обласним краєзнавчим музеєм, Миколаївським музеєм суднобудування і флоту, та ТРК «Март».

З 17 по 19 квітня представники науки, краєзнавства, сфери освіти, культури, мистецтва, бізнесу, промисловості, органів самоврядування різних рівнів обговорювали питання пов’язані з цим проектом та напрацьовували шляхи їх вирішення.

В останній день заходу до його роботи як експерти приєдналися представники медіа.Перед гостями з вітальним словом виступили організатори заходу менеджер проектів з регіонального брендування та соціального підприємництва ГО “ЦНОД Південь” Руслана Цікаленко та Дар’я Фріч-Алчина.Модератори публічних консультацій, експерти зі стратегічного розвитку Інституту “Республіка”, Всеукраїнської ініціативи “Активна Громада”, Олександра та Віталій Гліжинські поставили завдання перед медійниками та розділили їх на дві групи.Перед групами стояли ідентичні завдання. Протягом години вони мали дати відповідь на низку питань. Основними з них були:

-якими подіями та постатями з минулого Миколаївщини Ви пишаєтесь найбільше?;
-про що для Вас Миколаївщина в образах та символах?;
-чи змінилось питання ідентичності Миколаївщини під час повномасштабної війни?.

Після проведеної роботи, експерти разом із модераторами проаналізували її.

Приємно здивувало, що поряд із відомими миколаївцями Миколою Аркасом та Дмитром Кремінем, з’явилися й нові імена. У відповідях з’явився олімпійський чемпіон з фрістайлу Олександр Абраменко. Остаточні підсумки громадських консультацій будуть підбиті пізніше.

Последние новости

Погода

Николаев
пасмурно
11.9 ° C
11.9 °
11.9 °
91 %
2.1kmh
96 %
Вт
23 °
Ср
21 °
Чт
19 °
Пт
24 °
Сб
24 °
spot_img
Гороскоп на сегодня
Гороскоп на завтра
Материалы по теме

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь