Суббота, 2 декабря, 2023
ГлавнаяАктуальноУ Миколаєві відбулася історична подія

У Миколаєві відбулася історична подія

21 вересня у Миколаєві відбулася історична подія.
Цього дня у рамках проекту “Власна марка” відбулося спецпогашення нових поштових марок і конвертів під назвою “Миколаївський зоопарк. 500 днів війни”.Десятки миколаївців зібралися на площі М. П. Леонтовича перед зоопарком.

Прийшли на спецпогашення представники Об’єднання дружин та матерів учасників АТО, а також родичі загиблих на війні співробітників зоопарку Дмитра Резника та Павла Шевченка.

Читайте також: У Миколаївському зоопарку відкрили меморіальну дошку героям загиблим за свободу України

Бажаючі мали змогу придбати атрибути сьогоднішнього заходу.Серія художніх марок «500 днів війни» складається:

  • Здвох основних марок – на одній зображений пам’ятник-символ зоопарку «Мауглі та Багіра» та напис «Миколаївській зоопарк», на іншій дрохву та напис українською та латинською мовами.
  • З двох поштових блоків з 9 марок. Перший включає в себе зверху и знизу фото з різними тваринами, середній ряд фото полеглих воїнів та ракету яка влучила на територію зоопарку. На основному фото зображено зверху логотип та напис «500 днів війни», потім центральний вхід в зоопарк та залишки ракети. Внизу блока «Миколаївський зоопарк. 500 днів війни» англійською мовою та логотипи мінародних організацій до яких входить наш зоопарк. Другий блок з 9 марок повторює основний сюжет, що і у першому, але тварини зображені інші.

Для проведення спецпогашення було сформовано почесну президію, куди увійшли: начальник управління з питань культури та охорони культурної спадщини Юрій Любаров, директор Миколаївського зоопарку Володимир Топчій. директор Миколаївської та Херсонської філій АТ “Укрпошта” Єгор Косоруков, мати загиблого героя Надія Резнік. зоозахисниця, екологиня Тетяна Чичкалюк.Члени Президії поставили свої підписи на кожному конверті.А потім відбулося спецпогашення.Присутні на заході миколаївці зустріли його оплесками.

Символічно, що спецпогашення відбулося штемпелем “Миколаївщина-вітрила України”, який розроблено спеціально для Миколаєва і нагадує, що це місто-герой, місто-корабелів.

Сьогодні також вперше було задіяно власний штемпель Миколаївського зоопарку. На ньому викарбований логотип зоопарку. Особливість цього штемпеля в тому, що відбиток залишається на конвертах и марках в 2-х кольорах – синьому та червоному.За традицією, один екземпляр художнього коверта з оригінальною маркою передано на збереження до обласного краєзнавчого. По одному примірнику було вручено членам президії та родичам загиблих співробітників зоопарку.

Поширити це:

Подобається це:

Подобається Завантаження…

Последние новости

Погода

Николаев
пасмурно
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
100 %
3.5kmh
100 %
Сб
1 °
Вс
-2 °
Пн
-4 °
Вт
-1 °
Ср
-0 °
spot_img
Гороскоп на сегодня
Гороскоп на завтра
Материалы по теме

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here