Воскресенье, 10 декабря, 2023
ГлавнаяАктуальноУ міській раді підбили підсумки роботи органів управління та сил цивільного захисту

У міській раді підбили підсумки роботи органів управління та сил цивільного захисту

У міській раді на засіданні комісії з питань ТЕБ і НС підбили підсумки роботи органів управління та сил цивільного захисту Миколаєва за 2021 рік. 

Про це повідомляє відділ інформаційного забезпечення департаменту міського голови.

Для забезпечення гарантованого рівня захисту населення, запобіганню виникненню НС в місті працює міська цільова соціальна програма забезпечення цивільного захисту м. Миколаєва на 2020-2022 роки.

У 2021 році за цією програмою з міського бюджету було спрямовано 12,3 млн грн.

На ці кошти поновлено міський матеріальний резерв, поліпшено стан системи оповіщення міста, виконано першочергові заходи з аварійно-рятувального обслуговування, придбано засоби індивідуального захисту органів дихання та проведено закупку обладнання для захисних споруд ЦЗ.

Міська інвентаризаційна комісія розглянула документацію на 176 захисних споруд у місті. З них на 116 споруд отримано свідоцтва про право власності на нерухоме майно та витяги про державну реєстрацію прав.

На ремонт та придбання обладнання для захисних споруд у 2021 році було спрямовано 660,3 тис. грн, з міського бюджету — 587,1 тис. грн.

Також у Миколаєві відредагували План евакуації населення міста у разі загрози виникнення або виникнення надзвичайних ситуації та організували навчання керівного складу та фахівців, чия діяльність пов’язана з цивільним захистом населення. Такі навчання пройшли 1675 осіб.

Практичне навчання провели і для населення, яке зайняте у сфері виробництва та обслуговування: за рік організовано 91 тренування та навчання, а також для непрацюючого населення.


Последние новости

Погода

Николаев
пасмурно
-6.2 ° C
-6.2 °
-6.2 °
96 %
3.2kmh
100 %
Вс
-2 °
Пн
1 °
Вт
2 °
Ср
1 °
Чт
1 °
spot_img
Гороскоп на сегодня
Гороскоп на завтра
Материалы по теме

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here