Среда, 1 февраля, 2023
ГлавнаяЗдоровьеУ сушарці для рук виявили небезпечні бактерії

У сушарці для рук виявили небезпечні бактерії

Дослідники із США виявили у сушарках для рук небезпечні для здоров’я мікроорганізми. Отже, після відвідування громадського туалету та миття рук краще скористатися паперовим рушником, а не сушаркою.

Просте потряхування мокрих рук для того, щоб шкіра висохла, може бути кориснішим способом, ніж використання встановлених у публічних місцях сушарок для рук. До такого висновку дійшли дослідники з Університету штату Юти. Для оцінки кількості бактерій, що живуть у цих сушарках, вони скористалися чашками Петрі, які поміщали під ці пристрої в різного роду громадських туалетах на заправках, торгових центрах і в кінотеатрах.

Потім ці чашки Петрі залишали на кілька днів, як то кажуть, для дозрівання. Наступні спостереження показали, що цей посуд буквально кишить бактеріями та грибками, що проявляються у вигляді білих, жовтих та чорних цяток. Сушарки в громадських туалетах виявились найбільш забрудненими бактеріями. Але в окремих чашках Петрі, якими помахували в повітрі, щоб зімітувати натуральне сушіння рук, жодних мікроорганізмів виявлено не було.

Результати цього експерименту виявилися набагато серйознішими, ніж це очікувалося щодо бактеріальної загрози для людства. Раніше вчені перевіряли таким же чином розмноження бактерій на смартфонах та інших громадських просторах на кшталт бензоколонок. Виявилося, що сушарка для рук є найбруднішою. А днями британські експерти попередили, що звичка не витирати руки після їхнього миття в туалеті є ще більш небезпечною, ніж якщо їх взагалі не мити.

ukrhealth.net

Последние новости

Погода

Николаев
небольшой снег
0.9 ° C
0.9 °
0.9 °
95 %
8.2kmh
100 %
Ср
2 °
Чт
1 °
Пт
0 °
Сб
0 °
Вс
-4 °
spot_img
Гороскоп на сегодня
Гороскоп на завтра
Материалы по теме

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here