20.3 C
Николаев
Среда, 10 августа, 2022
ГлавнаяАктуальноУВАГА! Департамент архітектури та містобудування Миколаївської міської ради повідомляє про оприлюднення проєкту...

УВАГА! Департамент архітектури та містобудування Миколаївської міської ради повідомляє про оприлюднення проєкту документу державного планування – «Коригування: детальний план мікрорайону «Північний» в м. Миколаєві»

   Департамент архітектури та містобудування Миколаївської міської ради повідомляє про оприлюднення проєкту документу державного планування – «Коригування: детальний план мікрорайону «Північний» в м. Миколаєві» за результатами роботи Погоджувальної комісії з розгляду спірних питань, що виникли у процесі проведення громадських слухань проекту містобудівної документації – ДПТ «Коригування: детальний план території обмеженою вулицями: Лазурна, Київська (60 років СРСР), Генерала Карпенка, Нікольська, Велика Морська та береговою лінією р. Південний Буг в м. Миколаєві); детальний план намивної території, з урахуванням забудови мікрорайону «Ліски-2» в м. Миколаєві; детальний план мікрорайону «Північний» в м. Миколаєві».

   З графічними матеріалами проєкту  документу державного планування можна ознайомитись на сайті Миколаївської міської ради, розділ «Будівництво», «Проекти детальних планів території м. Миколаєва» за посиланням:

https://mkrada.gov.ua/content/detalniy-plan-mkr-pivnichniyv-m-mikolaevi.html


Последние новости

Погода

Николаев
облачно с прояснениями
20.3 ° C
20.3 °
20.3 °
48 %
3.8kmh
82 %
Ср
20 °
Чт
22 °
Пт
28 °
Сб
25 °
Вс
24 °
spot_img
Гороскоп на сегодня
Гороскоп на завтра
Материалы по теме

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here