Воскресенье, 2 апреля, 2023
ГлавнаяЗдоровьеЗміцнення здоров’я: користь пішої ходьби

Зміцнення здоров’я: користь пішої ходьби

Іспанські дослідники зазначають, що піша ходьба зменшує ризики передчасної смерті.

Користь пішої ходьби

Вирушайте гуляти пішки та не забудьте захопити з собою акселерометр для того, щоб підраховувати кроки. Ризик розвитку раку, серцево-судинних захворювань та ранньої смерті можна зменшити, роблячи по 10 000 кроків на добу. Однак, нове дослідження показало, що будь-яка прогулянка може допомогти. Користь для здоров’я зростала з кожним зробленим кроком.

Підрахунок кроків може бути особливо важливим для людей, які займаються неструктурованою та незапланованою фізичною активністю на кшталт роботи вдома, в саду або прогулянки з собаками. Було виявлено зв’язок між випадковими кроками, тобто тими, що ми робимо у повсякденному житті, та нижчим ризиком пухлин та хвороб серця. Дослідження поповнило основу знань, що свідчить у тому, що фізичні навантаження дуже корисні.

Раніше було доведено, що 10 000 кроків на день зменшують ризик розвитку старечого недоумства на 50%. А за 1 800 кроків на добу ця небезпека скорочувалася на 25%. Але важлива не лише кількість кроків, а й швидкість пересування. У максимально швидкому темпі (112 кроків за хвилину протягом півгодини) максимально зменшувався ризик деменції – на 62%.

zdorovia.com.ua

Последние новости

Погода

Николаев
пасмурно
7.9 ° C
7.9 °
7.9 °
88 %
2.6kmh
100 %
Сб
8 °
Вс
10 °
Пн
4 °
Вт
3 °
Ср
5 °
spot_img
Гороскоп на сегодня
Гороскоп на завтра
Материалы по теме

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here