Среда, 29 марта, 2023
ГлавнаяЗдоровьеЗнайшли простий спосіб зменшити ризик зараження та смерті від коронавірусу

Знайшли простий спосіб зменшити ризик зараження та смерті від коронавірусу

Нове дослідження показало, що регулярна фізична активність пов’язана з нижчим ризиком зараження COVID-19 та його тяжкістю, включаючи госпіталізацію та смерть.

Користь фізичної активності для імунітету

Для цього достатньо щотижня витрачати щонайменше 150 хвилин на фізичні вправи помірної інтенсивності чи 75 хвилин на інтенсивні вправи.

Попередні дослідження показують, що фізична активність може знизити ризик зараження та тяжкість респіраторних інфекцій, завдяки здатності зміцнювати імунну систему. Зв’язок між регулярною фізичною активністю і тяжкістю COVID-19 погано вивчений, але, ймовірно, включає як метаболічні фактори, так і фактори навколишнього середовища, кажуть дослідники.

Як відбувалося нове дослідження

Вони спробували кількісно визначити поріг фізичної активності, який потрібен для зниження ризику зараження. Вчені провели пошук відповідних досліджень, опублікованих у період з листопада 2019 року до березня 2022 року у трьох основних базах даних, та об’єднали отримані результати.

У дослідженнях взяли участь загалом 1 853 610 дорослих, більша частина з яких (54%) були жінками. Середній вік учасників становив 53 роки. Більшість досліджень були обсерваційними та проводились у Південній Кореї, Англії, Ірані, Канаді, Великій Британії, Іспанії, Бразилії, Палестині, Південній Африці та Швеції.

Аналіз об’єднаних даних показав, що загалом у тих, хто включав регулярну фізичну активність у свій розпорядок дня, ризик зараження SARS-CoV-2 був на 11% нижчим.

health.24tv.ua

Последние новости

Погода

Николаев
пасмурно
-2.6 ° C
-2.6 °
-2.6 °
73 %
6.8kmh
91 %
Ср
4 °
Чт
9 °
Пт
9 °
Сб
8 °
Вс
7 °
spot_img
Гороскоп на сегодня
Гороскоп на завтра
Материалы по теме

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here